Formulář byl vyroben v aplikaci formees.com
Online nástroj na tvorbu formulářů

Odesláním odpovědi soutěžící souhlasí se zařazením, zpracováním a uchováním poskytnutých osobních údajů pořadatelem v souladu s podmínkami uvedenými v zákoně č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění.

 

 

Zodpovězte 3 soutěžní otázky a vyhrajte jednu ze 3 knih:

29.10- 11.11.2015

Otázka č.1: V jaké hodnotě je možné zakoupit dárkový poukaz od nakladatelství PLOT? (zaškrtněte dvě správné odpovědi).

 

Otázka č.2: Kolik let je Lojzíkovi, který již přes rok hledá nový domov v Bull Azylu Čáslav?

 

Otázka č.3: Kdo je autorem knihy s názvem Dotkni se zvířecí duše, která je novinkou nakladatelství PLOT?

 

Restartujte svého psa - Dejte svému psovi druhou šanci na prvotřídní život! od Pat Millerové

 

Jak už podtitul napovídá, v knize Restartujte svého psa se Pat Millerová zaměřila na to, jak dát psovi druhou šanci na plnohodnotný život. A nejde jenom o psy nalezené, zachráněné, zděděné nebo z útulku – nový start potřebuje i pes, jehož chování nebylo řádně formováno a jeho problémy řešeny, takže z něj místo příjemného společníka vyrostla neřízená střela, která své okolí obtěžuje, děsí, nebo dokonce ohrožuje.

 

V knize se dozvíte vše podstatné o tom, jak v takové situaci postupovat: od analýzy stávajícího chování přes výběr nejvhodnější cesty k nápravě až po rady, čeho se vyvarovat a čeho se držet, abychom vzniku problémového chování u psa předešli.Ceny do soutěže věnovalo nakladatelství Plot. Podívejte se na další knihy nakladatelství Plot, které jsou z oblasti kynologie a chovatelství.

Odpovědi na otázky naleznete na stránkách www.pesweb.cz a www.plotknihy.cz. Jména tří výherců budou uveřejněna  12.11. 2015 zde a na facebooku.

Jméno a příjmení

E-mail

500,-Kč

1000,-Kč

300,-Kč

Souhlasím s podmínkami soutěže