Formulář byl vyroben v aplikaci formees.com
Online nástroj na tvorbu formulářů

Odesláním odpovědi soutěžící souhlasí se zařazením, zpracováním a uchováním poskytnutých osobních údajů pořadatelem v souladu s podmínkami uvedenými v zákoně č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění.

 

 

10.10. - 23.10.2016

Otázka č.2: Kolik žvýkacích tablet je doporučená denní dávka pro psa velkého plemene (30 - 40 kg)?

 

Otázka č.3: Která je hlavní složka veterinárních přípravků aktivní zvíře?

 

Odpovědi na otázky naleznete webu a www.aktivnizvire.cz. Jména tří výherců budou uveřejněna 24.10. 2016 zde a na facebooku.

Jméno a příjmení

E-mail

Otázka č.1: Výživové doplňky Aktivní zvíře jsou:

 

 

Chcete, aby byl váš pejsek šťastný a zdravý?

Zasoutěžte si o produkty z řady Aktivní zvíře. Stačí správně zodpovědět 3 jednoduché otázky a postoupit do slosování.

 

Pes je nejlepší kamarád člověka

Pes je nejvěrnějším parťákem pro každého. Může provázet člověka společenského i samotářského, sportovce či lenocha, umí potěšit dítě stejně jako babičku. Pejsek se přizpůsobí, radost mu udělá procházka, sportovní aktivity nebo mazlení na pohovce. Podobně jako lidi mají i čtyřnozí miláčci své zdravotní problémy podle činností, které vykonávají.

Přípravky řady Aktivní zvíře

Přední čeští odborníci ze společnosti Contipro vyvinuli řadu veterinárních produktů, které pomáhají hojit poranění a poškození, ať už jsou to klouby či ústní dutina. Hlavní složkou všech přípravků je kyselina hyaluronová, která se v těle normálně vyskytuje. Má schopnost vázat vodu a podporuje přirozené procesy hojení.

Potíže s klouby a chrupavkami

Psi mohou mít potíže s klouby při zvýšené námaze, při časté chůzi do schodů, při pohybu v nevhodném terénu (ve vysoké trávě, na sněhu), při přetěžování štěňat apod. V takových případech dochází k rychlému opotřebovávání chrupavky, což může mít za následek poškození kloubu. Prevencí nebo řešením již vzniklých problémů je kvalitní kloubní výživa. Český přípravek Geloren dog obsahuje kyselinu hyaluronovou i další látky pro výživu a podporu kloubů, a proto je velmi účinný.

Poranění a problémy v ústní dutině

U psů může také dojít k poranění či zánětu v ústní dutině. Drobné i větší ranky vzniknou většinou při hře s klacíkem nebo při hryzání kostí. Takové případy pomáhá řešit gel Dentaren z veterinární řady Aktivní zvíře. Dentaren obsahuje kyselinu hyaluronovou a oktenidin. Na ráně vytváří ochranný film, který chrání ránu před dalším mechanickým poškozením a udržuje v ráně aktivní látky. Tím napomáhá k rychlému hojení a zamezuje rozvoji mikrobiální infekce.

Zkuste své štěstí a uvedené přípravky vyhrajte v naší soutěži!

Souhlasím s podmínkami soutěže