Formulář byl vyroben v aplikaci formees.com
Online nástroj na tvorbu formulářů

Odesláním odpovědi soutěžící souhlasí se zařazením, zpracováním a uchováním poskytnutých osobních údajů pořadatelem v souladu s podmínkami uvedenými v zákoně č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění.

 

 

Zodpovězte 3 soutěžní otázky a vyhrajte jednu ze 3 knih:

6.7- 20.7.2015

Otázka č.1: V jakém roce zahájilo Nakladatelství PLOT svou činnost?

 

Otázka č.2: Kolik dárců krve je na portálu PesWeb registrováno za Jihomoravský kraj? 

 

Otázka č.3: Kolik stran má kniha Konejšivé signály? 

 

Konejšivé signály, Na jedné vlně s vaším psem od Turid Rugaas.

 

Turid Rugaas, norská cvičitelka psů, popsala jev, který nazvala konejšivými signály. Jedná se o řeč těla, s jejíž pomocí psi komunikují a předcházejí konfliktům a agresivním reakcím. Turid Rugaas se začala tímto jevem zabývat podrobněji a zmapovala jeho možné využití při výchově psa a cvičitelské praxi. Výsledky její práce, prezentované na četných přednáškách a kurzech, se dočkaly značného ohlasu a vzbudily zájem kynologů na celém světě. Kniha shrnuje veškeré její poznatky o konejšivých signálech a naučí čtenáře, jak lépe porozumět psům a jak tyto signály používat při komunikaci s nimi.Ceny do soutěže věnovalo nakladatelství Plot. Podívejte se na další knihy nakladatelství Plot, které jsou z oblasti kynologie a chovatelství.

Odpovědi na otázky naleznete na stránkách www.pesweb.cz a www.plotknihy.cz. Jména tří výherců budou uveřejněna  21.7. 2015 zde a na facebooku.

Jméno a příjmení

E-mail

Souhlasím s podmínkami soutěže